Od blisko 20 już lat realizujemy i produkujemy muzykę wszystkich gatunków i ze wszystkich kontynentów. W swoim dorobku mamy ponad 300 nagranych i zrealizowanych albumów. Naszą pracę docenił przemysł muzyczny i co najważniejsze – fani. Otrzymaliśmy 2 statuetki Fryderyka, najważniejszą nagrodę polskiego przemysłu muzycznego, a nasze nagrania wielokrotnie trafiały się na szczyty listy przebojów Billboardu. HERTZ przez wiele lat swojego istnienia współuczestniczyło w powstaniu płyt takich zespołów jak: DECAPITATED, VADER, UNSUN, TRAUMA, NERVECELL, HOUR OF PENANCE i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy zespoły, solistów i realizatorów dźwięku.

 

“….Styl pracy, profesjonalizm i zaangażowanie. To podstawowe cechy spokojnej i owocnej pracy w studio. Do tego Hertz Recording Studio cały czas się rozwija i obecnie jest moim zdaniem jednym z najlepszych w Europie. ”

  – Peter (Piotr Wiwczarek)  VADER

 


 

Nagranie i produkcja

Hertz Recording Studio to wymarzone miejsce zarówno do pracy nad albumem, jak i na szybkie nagranie dema. Studio ma niepowtarzalny, ciepły klimat sprzyjający twórczej pracy. Mieści się w Białymstoku, w willi położonej w zielonej dzielnicy domów jednorodzinnych. Na czas sesji muzycy mogą zamieszkać na piętrze, nad studiem, gdzie w komfortowych warunkach i w spokoju mogą tworzyć i odpoczywać.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne. Na potrzeby sesji nagraniowej użyczamy nieodpłatnie wzmacniacze gitarowe, perkusje. Pomagamy odnaleźć wymarzone, grające w głowie muzyka brzmienia . Służymy pomocą i wiedzą w strojeniu perkusji, gitar i innych instrumentów. Dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem i producencką radą.

Zobacz wzmacniacze, perkusje i werble dostępne w Hertz Studio

 

 


 

Poznaj nasze miejsce pracy.

Studio

Pokój do nagrań projektował Lawrence P. Swist – jeden z najlepszych projektantów w dziedzinie akustyki. Czas pogłosu w tym pomieszczeniu wynosi 1,2 s we wszystkich częstotliwościach, co daje piękne brzmienie każdego instrumentu. To też idealne warunki do nagrywania perkusji na żywo.

Reżyserka

Nagrywamy wykorzystując technologię najwyższych światowych standardów. Serce studia to Neve Genesys Black 48 analogowa konsola, sterowana cyfrowo. Posiadamy mozliwość zapisu w pełni analogowo na to 2” 24 – śladowy magnetofon szpulowy Telefunken M15A. , co zapewnia nagraniu w pełni harmoniczne, „ciepłe” i przyjazne dla ludzkiego ucha brzmienie. Studio Monitors: Klein & Hummel o300 D, Amphion One18, YAMAHA NS-10 MS.

zobacz pełne wyposażenie Hertz Recording Studio

Mastering studio 

Laboratorium doskonalenia muzyki, czyli osobne studio w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt analogowo-cyfrowy. Znakomity system monitoringu LIPINSKI Speakers (L-505 L-150).


 

Pomieszczenia socjalne

Zapewniamy pełen komfort do pracy i odpoczynku. Muzykom na czas sesji udostępniamy nieodpłatnie piętro – w pełni wyposażone: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, TV, Wi-Fi. Twórczej pracy i relaksowi sprzyja też usytuowanie studia na obrzeżach Białegostoku, skąd już tylko krok do Puszczy Knuszyńskiej (tzw. zielonych płuc Polski). Na czas trwania sesji nocleg zespołom udostępniany jest bezpłatnie