nagrania, mix, produkcja HERTZ RECORDING STUDIO

HERTZ RECORDING STUDIO przez wiele lat swojego istnienia współuczestniczyło w powstaniu płyt takich zespołów jak: DECAPITATED, VADER, UNSUN, MAREK GAŁĄZKA, TRAUMA, NERVECELL, HOUR OF PENANCE, VOTUM i wiele innych. Doskonałe, uznane w świecie muzyczne produkcje HERTZ RECORDING STUDIO to zasługa między innymi – realizatorskiego i producenckiego talentu Braci WIESŁAWSKICH, świetnie brzmiącego studia nagrań (projekt L. P. Swist) i najwyższej klasy sprzętu: AMEK, NEVE, API, NEUMANN, SSL...

 

“….Styl pracy, profesjonalizm i zaangażowanie. To podstawowe cechy spokojnej i owocnej pracy w studio. Do tego Hertz Recording Studio cały czas się rozwija i obecnie jest moim zdaniem jednym z najlepszych w Europie. ”

  – Peter (Piotr Wiwczarek)  VADER

 


 

Nagranie i produkcja

Hertz Recording Studio to wymarzone miejsce zarówno do pracy nad albumem, jak i na szybkie nagranie dema. Studio ma niepowtarzalny, ciepły klimat sprzyjający twórczej pracy. Mieści się w Białymstoku, w willi położonej w zielonej dzielnicy domów jednorodzinnych. Na czas sesji muzycy mogą zamieszkać na piętrze, nad studiem, gdzie w komfortowych warunkach i w spokoju mogą tworzyć i odpoczywać.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne. Na potrzeby sesji nagraniowej użyczamy nieodpłatnie wzmacniacze gitarowe, perkusje. Pomagamy odnaleźć wymarzone, grające w głowie muzyka brzmienia . Służymy pomocą i wiedzą w strojeniu perkusji, gitar i innych instrumentów. Dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem i producencką radą.

Zobacz wzmacniacze, perkusje i werble dostępne w Hertz Studio

 

 


 

Poznaj nasze miejsce pracy.

Studio

Pokój do nagrań projektował Lawrence P. Swist – jeden z najlepszych projektantów w dziedzinie akustyki. Czas pogłosu w tym pomieszczeniu wynosi 1,2 s we wszystkich częstotliwościach, co daje piękne brzmienie każdego instrumentu. To też idealne warunki do nagrywania perkusji na żywo.

Reżyserka

Nagrywamy wykorzystując technologię najwyższych światowych standardów. Serce studia to: konsola Amek Classic. Cranesong Spider, preampy API, Neve. Posiadamy mozliwość zapisu w pełni analogowo na to 2” 24 – śladowy magnetofon szpulowy Telefunken M15A. , co zapewnia nagraniu w pełni harmoniczne, „ciepłe” i przyjazne dla ludzkiego ucha brzmienie. Studio Monitors: Klein & Hummel o300 D, Focal Trio 6be, YAMAHA NS-10 MS.

zobacz pełne wyposażenie Hertz Recording Studio

Mastering studio 

Laboratorium doskonalenia muzyki, czyli osobne studio w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt analogowo-cyfrowy. Znakomity system monitoringu LIPINSKI Speakers (L-505 L-150).


 

Pomieszczenia socjalne

Zapewniamy pełen komfort do pracy i odpoczynku. Muzykom na czas sesji udostępniamy nieodpłatnie piętro – w pełni wyposażone: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, TV, Wi-Fi. Twórczej pracy i relaksowi sprzyja też usytuowanie studia na obrzeżach Białegostoku, skąd już tylko krok do Puszczy Knuszyńskiej (tzw. zielonych płuc Polski). Na czas trwania sesji nocleg zespołom udostępniany jest bezpłatnie