Od blisko 20 już lat realizujemy i produkujemy muzykę wszystkich gatunków i ze wszystkich kontynentów. W swoim dorobku mamy ponad 300 nagranych i zrealizowanych albumów. Naszą pracę docenił przemysł muzyczny i co najważniejsze – fani. Otrzymaliśmy 2 statuetki Fryderyka, najważniejszą nagrodę polskiego przemysłu muzycznego, a nasze nagrania wielokrotnie trafiały się na szczyty listy przebojów Billboardu. HERTZ przez wiele lat swojego istnienia współuczestniczyło w powstaniu płyt takich zespołów jak: DECAPITATED, VADER, UNSUN, TRAUMA, NERVECELL, HOUR OF PENANCE i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy zespoły, solistów i realizatorów dźwięku.

 

“….Styl pracy, profesjonalizm i zaangażowanie. To podstawowe cechy spokojnej i owocnej pracy w studio. Do tego Hertz Recording Studio cały czas się rozwija i obecnie jest moim zdaniem jednym z najlepszych w Europie. ”

  – Peter (Piotr Wiwczarek)  VADER

 


 

Nagranie i produkcja

Hertz Recording Studio to wymarzone miejsce zarówno do pracy nad albumem, jak i na szybkie nagranie dema. Studio ma niepowtarzalny, ciepły klimat sprzyjający twórczej pracy. Mieści się w Białymstoku, w willi położonej w zielonej dzielnicy domów jednorodzinnych. Na czas sesji muzycy mogą zamieszkać na piętrze, nad studiem, gdzie w komfortowych warunkach i w spokoju mogą tworzyć i odpoczywać.

Oferujemy pełne wsparcie techniczne. Na potrzeby sesji nagraniowej użyczamy nieodpłatnie wzmacniacze gitarowe, perkusje. Pomagamy odnaleźć wymarzone, grające w głowie muzyka brzmienia . Służymy pomocą i wiedzą w strojeniu perkusji, gitar i innych instrumentów. Dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem i producencką radą.

Zobacz wzmacniacze, perkusje i werble dostępne w Hertz Studio

 

 


 

Poznaj nasze miejsce pracy.

Studio

Pokój do nagrań projektował Lawrence P. Swist – jeden z najlepszych projektantów w dziedzinie akustyki. Czas pogłosu w tym pomieszczeniu wynosi 1,2 s we wszystkich częstotliwościach, co daje piękne brzmienie każdego instrumentu. To też idealne warunki do nagrywania perkusji na żywo.

Reżyserka

Nagrywamy wykorzystując technologię najwyższych światowych standardów. Serce studia to: konsola Amek Classic. Cranesong Spider, preampy API, Neve. Posiadamy mozliwość zapisu w pełni analogowo na to 2” 24 – śladowy magnetofon szpulowy Telefunken M15A. , co zapewnia nagraniu w pełni harmoniczne, „ciepłe” i przyjazne dla ludzkiego ucha brzmienie. Studio Monitors: Klein & Hummel o300 D, Focal Trio 6be, YAMAHA NS-10 MS.

zobacz pełne wyposażenie Hertz Recording Studio

Mastering studio 

Laboratorium doskonalenia muzyki, czyli osobne studio w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt analogowo-cyfrowy. Znakomity system monitoringu LIPINSKI Speakers (L-505 L-150).


 

Pomieszczenia socjalne

Zapewniamy pełen komfort do pracy i odpoczynku. Muzykom na czas sesji udostępniamy nieodpłatnie piętro – w pełni wyposażone: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, TV, Wi-Fi. Twórczej pracy i relaksowi sprzyja też usytuowanie studia na obrzeżach Białegostoku, skąd już tylko krok do Puszczy Knuszyńskiej (tzw. zielonych płuc Polski). Na czas trwania sesji nocleg zespołom udostępniany jest bezpłatnie