CENNIK ZA NAGRANIE I MIX

Każdy projekt jest inny a co za tym idzie, ceny za nagranie lub mix ustalane są indywidualnie w zależności od projektu i potrzeb. Pracujemy z każdym budżetem. Niezależnie od jego wysokości przygotowujemy najbardziej optymalny plan produkcji. Możemy zaproponować: mix, mastering, nagranie perkusji, wokalu, re-amping itp.  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Najważniejszy jest dobry efekt. Proszę o kontakt z nami w celu wyceny, a na pewno pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla twojego budżetu!

NA CZAS TRWANIA SESJI NOCLEG ZESPOŁOM UDOSTĘPNIANY JEST BEZPŁATNIE.

CENNIK ZA MASTERING

Oferujemy stałe ceny na mastering zamieszczone poniżej.

• całego albumu, od 25 minut do 60 minut 2000 PLN (2-3 wersje masteringowe na jednym utworze, możliwość jednej korekty mixu po otrzymaniu wersji finalnej, mastering dostarczamy w formacie DDP, wav i mp3)

• mniej niż 25 minut 1200 PLN (2-3 wersje masteringowe na jednym utworze, możliwość jednej korekty mixu po otrzymaniu wersji finalnej, mastering dostarczamy w formacie DDP, wav i mp3)

• jeden utworu 500 PLN (2-3 wersje masteringowe na jednym utworze, możliwość jednej korekty mixu po otrzymaniu wersji finalnej, mastering dostarczamy w formacie DDP, wav i mp3)

DODATKOWE OPŁATY

• mastering do iTunes 40 PLN/utwór (Wav 24-bit, dostarczony elektronicznie)

• stem mastering 550 PLN , mix dostarczony do nas na podgrupach (perkusja, gitary, klawisze, wokale itp. )

• fizyczne wypalenie płyty CD-R za 1 szt. 20 PLN (cena nie obejmuje kosztów transportu)

* do wszystkich cen należy doliczyć 23 % Vat

 

 


 

 

POMIESZCZENIA SOCJALNE